Blog

5 Strefa Zero za nami!
5 lipca 2016 | News, Strefa Zero 2016

5 Strefa Zero za nami!

Kochani 5 Strefa Zero za nami! Zrobiliśmy to, udało się! Emocje są ciągle w nas żywe: jesteśmy przepełnieni wdzięcznością, radością, miłością, zachwytem nad tym jak wspaniały i kochany jest Bóg. To były dla nas dwa niesamowite dni, choć nasza tegoroczna Strefa Zero rozpoczęła się tak naprawdę pół roku temu, kiedy rozpoczynaliśmy pierwsze rozmowy, modlitwy, podejmowaliśmy pierwsze działania, by po raz kolejny jak najlepiej potrafimy, wszystkim co mamy oddać Bogu Najwyższemu chwałę. To jest niesamowite jak bardzo po raz kolejny Bóg nas zaskoczył, znowu okazał się być tak absolutnie wierny, absolutnie kochający i absolutnie oddany.

Nie ma wielkich rzeczy bez poświęcenia, bez zaangażowania, bez pełnego oddania. Przez cały ten czas staraliśmy się być maksymalnie wierni Bogu, odważnie stawać na Jego słowie ufając, że nas przeprowadzi przez każdą trudność i każdą przeszkodę. Włożyliśmy w to ogromny nakład pracy, przy odbudowie murów Jeruzalem tym razem w Katowicach pracowało około 70 osób każdy maksymalnie zaangażowany, oddający swój czas, potencjał, talenty z miłości do Boga po to, by około 850 osób mogło tego dnia usłyszeć o Kościele okazałym , sławnym i wspaniałym. Dziękujemy za waszą pracę!
Każdego roku Strefa jest dla nas coraz większym wyzwaniem ale jednocześnie każdego roku jeszcze bardziej musimy ufać Bogu, a tym samym każdego roku jesteśmy jeszcze bardziej zachwyceni jego mocą. Te 2 dni to był dla nas czas ogromnej łaski. Mamy nadzieję, że dla Was również. Dziękujemy, że odpowiedzieliście na Boże zaproszenie, że stanęliście razem z nami, że w tych dwóch dniach daliście nam siebie, Wasze zaufanie, Waszą radość, Waszą modlitwę, Waszą przyjaźń – to wszystko było dla nas niesamowicie wartościowe. Doświadczenie Kościoła, prawdziwej wspólnoty stało się w tych dwóch dniach naszym wspólnym udziałem.

W tym roku gościliśmy wspaniałych mówców. Na scenie stanęło tak wielu niesamowitych ludzi, którzy położyli przed nami swoje poznanie, mądrość, osobiste doświadczenie Kościoła i namaszczenie Ducha Świętego: Anders Gerdmar – Kościół Livets Ord Uppsala, Father Peter Hocken – Austria, Bp Grzegorz Ryś, pastor Arek Krzywodajć Kościół Filadelfia, Karol Sobczyk – lider wspólnoty Głos na Pustyni, pastor Piotr GasiorowskiEwangeliczny Kościół Metodystyczny, Krzysztof Demczuk – lider Wspólnoty Metanoia. Dziękujemy wszystkim mówcom tegorocznej Strefy Zero! Głoszone słowo było pełne mocy i zachęty do odbudowy pełnego żarliwości, blasku i dostojeństwa kościoła, kościoła, który jest odważny, który niesie miłość, który jeśli będzie trwał żywy i autentyczny może być najlepszą odpowiedzią na problemy współczesnego świata. Możemy to powiedzieć: 5 Strefa Zero była strefą wielkich przełomów!

Dziękujemy szczególnie Abp Wiktorowi Skworcowi, księdzu Bogdanowi KaniaArchidiecezji Katowickiej za ciepło, serdeczność, wsparcie i błogosławieństwo.

Dziękujemy za wsparcie Diecezji Sosnowieckiej i księdzu Bp Grzegorzowi Kaszakowi!

Dziękujemy też obecnym pastorom, księżom i liderom wspólnot.

Mamy nadzieję, że w tych dniach czuliście się zaopiekowani , nakarmieni i napojeni pyszną kawą ale mamy też nadzieję, ze Bóg w tych dwóch intensywnych dniach wykonał w każdym z uczestników głęboka pracę, że zainspirował Was do realizacji Jego marzenia o Kościele okazałym, sławnym i wspaniałym. Wierzymy, że dla wielu z Was jest to nowy początek czegoś ważnego, czegoś wielkiego, początek odbudowy Nowego Jeruzalem.

Dziękujemy kochani i do zobaczenia za rok.

Be Sociable, Share!

© 2024 Metanoia