Blog

Backstage #3
28 maja 2018 | backstage, News, Strefa Zero 2018

Backstage #3

Witajcie Kochani!
Od Strefy Zero dzieli nas już ostatnia prosta, choć chwilami naprawdę wydaje się być raczej krzywą 😉 Nie, nie jest aż tak źle 😉 , choć nieplanowanych wyzwań i przygód nam nie brakuje… Po raz kolejny donosimy, co dzieje się na strefowym backstage’u, czyli co wydarzyło się u nas przez ostatnie cztery tygodnie:
…w ubiegły weekend, jeden z naszych Liderów- Patryk wraz z kilkoma metanojskimi szaleńcami byli w Częstochowie na Ogólnopolskim Czuwaniu Odnowy w Duchu Świętym, w trakcie którego, informację o naszej Strefie usłyszało 50 tysięcy ludzi zgromadzonych pod Jasna Górą.


…natomiast już w najbliższy czwartek, w dzień święta Bożego Ciała, będziecie mogli nas spotkać na mysłowickim festiwalu Bądź jak Jezus. Będziemy tam liczną ekipą, by uwielbić Boga i by rozmawiać z Wami oraz zapraszać na Strefę tych, którzy jeszcze nie zdecydowali. 🙂 W ostatni weekend dotarliśmy z informacją o Strefie do Gliwic na konferencję Moc Ewangelii oraz na Weekend Pełen Łaski na Górze św.Anny organizowany przez Fundację Malak..


Bez przerwy odbywają się również próby ekipy odpowiedzialnej za strefowy Opening, czyli ten artystyczny kawałek, którym powitamy Was już 16- go czerwca, pewnie w okolicach godz. 09 😀 Co ważne, poza profesjonalnymi tancerzami, choreografką, czy reżyserką, na „odtańczenie” tegóż powitania, zdecydowało się również kilkanaście osób z Metanoi, Bóg naprawdę poszerza paliki naszych namiotów.


Wytchnienia nie ma również nasz skład uwielbienia, który nieprzerwanie od wielu miesięcy spotyka się na próbach, ostatnio już nawet dwa razy w tygodniu, by tworzyć i ćwiczyć nowe pieśni, rozgrzewać swe gardła, serca i gitary przed wielkim strefowym Uwielbieniem!
Służba Kreatywna pędzi jak lokomotywa! Spotkania diakonii, wieczorne odprawy na Skype’ie, projekty graficzne, banery, social-media! Pracy jest mnóstwo!


Zdradzamy też małe innowacje, które mam nadzieję, ucieszą Was, mianowicie w trakcie konferencji dostępna będzie specjalna strefa, w której naładujecie swoje komórki, wiemy, że nagrywanie filmów i
robienie zdjęć ma duży wpływ na żywotność ich baterii 😉

Natomiast w naszym metanojskim stacjonarnym Kiosku znajdziecie takie wzory, takie nasze autorskie projekty i taką bawełnę, jakich jeszcze dotąd nie widzieliście, rzecz jasna wszystko na bazie Słowa- jedynej pewnej bazie jaką znamy 😀
Od 1- go czerwca, na antenie radia eM możecie usłyszeć też nasz spot radiowy, natomiast wszystkie nasze spoty filmowe są od dosłownie chwili świetnie wypozycjonowane na kanale You Tube, byśmy
wszyscy mogli łatwo i szybko oglądać, polecać, udostępniać i w ogóle lubić.


Na koniec pamiętajcie proszę o tańszych biletach, które jeszcze do końca maja można nabyć TU oraz o możliwości finansowego wsparcia Strefy Zero, oczywiście tylko wtedy, gdy Duch Święty nie
daje Ci spokoju w tym temacie ;), a którego dokonasz  TU.

Tymczasem zostańcie z Bogiem i do zobaczenia za 19 dni!
Dziękujemy, że z nami jesteście!

Dziel się, udostępniaj, lajkuj! 😉

© 2024 Metanoia