Blog

Backstage#2 Strefa Zero

Backstage#2 Strefa Zero

Witajcie Kochani Ludzie!
…zgodnie z obietnicą, śpieszymy donieść o kolejnych postępach w naszych Strefowych działaniach!
Na backstage’u dzieje się naprawdę dużo…

Przede wszystkim bardzo cieszymy się z faktu, że jesteśmy już po spotkaniu z Księdzem Biskupem Grzegorzem Kaszakiem i mamy Jego wielką przychylność! 

Po drugie, za nami też kolejne spotkanie organizacyjne, na którym wyłoniliśmy 9 podzespołów roboczych,
z których każdy odpowiada za promocję i branding Strefy Zero w różnych aglomeracjach naszego regionu. Możecie nas spotkać w parafiach, lokalnych wspólnotach, na chrześcijańskich event’ach m.in. w: Sosnowcu, Będzinie, Dąbrowie Górniczej, Katowicach, Jaworznie, Mysłowicach, Chrzanowie, Tychach, Krakowie, Chorzowie, Libiążu i ich okolicach!

Radosnym news’em z ostatniej niemal chwili są potwierdzone już koncerty, w trakcie których wystąpią MATE.O z Jego Totalnym Uwielbieniem oraz Noel Robinson ze swoim składem „wyspiarskich” Uwielbiaczy. Cieszycie się? Bo my BAARDZO!


W ostatniej fazie produkcji jest też Strefowy spot radiowy, którego od kwietnia możecie nasłuchiwać
w ulubionych rozgłośniach, a przepiękny spot konferencyjny, stworzony przez nasze super kreatywne „bestie”, można oglądać już dziś na fb Strefy Zero: http://bit.ly/2FZhJWn

Po piąte– cały czas trwają coraz bardziej intensywne próby i przygotowania do tegorocznego Openingu.
W poprzednich latach Duch Święty niesamowicie działał w tym „artystycznym kawałku” konferencji, obdarowując nas tym, co ma najlepsze i „wyciągając” z nas to, co najlepsze!

Po szóste– do „strefy noclegu” przygotowanej jeszcze w lutym, dołączyła właśnie siostrzana „strefa dojazdu”- zapraszamy- jeśli zastanawiasz się jak dotrzeć do Dąbrowy Górniczej- sprawdź TU: http://bit.ly/2DPITZF 


…a teraz coś dla Rodziców, wybierających się na konferencję wraz ze swoimi Latoroślami- jak co roku na Strefie Zero, czeka na Was „kącik dla dzieci”, w którym będziecie mogli spędzić razem czas, jednocześnie oglądając streaming z sesji konferencyjnych, czy nabrać nieco sił w czasie chwili przerwy na zabawę

Po ósme i ostatnie na dzisiaj 😉 , jeśli chcielibyście zaprosić na Strefę swoich anglojęzycznych przyjaciół, ale obawiacie się, że nie będą mieli możliwości czerpać z konferencji ze względu na barierę językową, to rozwiewamy te wątpliwości- w tym roku każdy kto zabierze telefon z dostępem do FM i słuchawki będzie mógł wysłuchać wszystkich sesji wykładowych również w języku angielskim.

Kochani- to tyle nowości na dzisiaj, nie zapominajcie, że do końca marca trwa sprzedaż tańszych biletów, zarówno tych indywidualnych, jak i grupowych ( dla grup od 5 osób super cena ;))!!!

www.rejestracja.strefa-zero.com

Śledźcie naszego bloga i fb, kolejna aktualizacja backstage’owych nowinek już za miesiąc!
My nie możemy się doczekać kolejnych odsłon 😉

Gorąco Was pozdrawiamy! Ekipa Strefy Zero.

 

 

Dziel się, udostępniaj, lajkuj! 😉

© 2024 Metanoia