Blog

Ostatnia prosta!
5 czerwca 2015 | Strefa Zero 2015, video

Ostatnia prosta!

Do Strefy Zero zostało 7 dni, 19 godzin i 41 minut! To już na prawdę ostatnia prosta! U nas bardzo intensywnie: ostatnie wydruki, gadżety, grafiki, przygotowanie wizualne konferencji, stoiska, obiady, catering itd. itd. Pracuje wiele zespołów zadaniowych, ponad 80 osób zaangażowanych, by zadbać o najmniejszy szczegół tego wydarzenia! Ogrom pracy ale też wiele radości. Każdego dnia odkrywamy znaczenie jedności i bycia zespołem w sprawie do której powołał nas Bóg!
Pamiętam kiedy przeczytałem jak Bill Hybels wypowiadał się o „nienagannej jakości”:

„Zastanawiam się, do czego byśmy doszli, gdyby w każdym kościele na świecie każdy pastor, pracownik, ochotnik, starszy, diakon czy opiekun grupy dziecięcej powiedział: „Nie musisz się o mnie martwić. Postanowiłem codziennie ofiarowywać baranka bez skazy. Będę żył w związku z Bogiem i będę ciągle dawać najdoskonalsze ofiary. Standardy, które ustaliłem, są wyższe od jakichkolwiek ustanowionych dla mnie przez innych”. Do czego byśmy doszli, gdyby nasi liderzy, nauczający, muzycy, administratorzy – każdy w kościele – ustalili własną kontrolę jakości na podstawie doskonałych wzorców Jezusa Chrystusa i wytrwali w postanowieniu przynoszeniu Mu chwały za każdym razem. Powinniśmy dbać o nienaganną jakość, ponieważ tylko ona przynosi Bogu chwałę oraz inspiruje ludzi i sprawia przykrość wrogowi naszych dusz.”

Mam nieodparte wrażenie, że to właśnie się dzieje w Metanoi podczas przygotowań do Strefy Zero! Bogu niech będzie chwała!
Serdecznie wszystkich zapraszam na to wydarzenie, a poniżej moje osobiste zaproszenie :

Be Sociable, Share!

© 2024 Metanoia