Blog

Pomóż nam odzyskać straty po kradzieży i przygotować nadchodzącą Strefę Zero
4 listopada 2019 | Bez kategorii

Pomóż nam odzyskać straty po kradzieży i przygotować nadchodzącą Strefę Zero

Od 2011 realizujemy wydarzenie pod wieloma względami wyjątkowe. Wydarzenie którego autorem jest sam Bóg – sprawca i dokończyciel naszej wiary. Prawie 9 lat temu podjęliśmy się organizowania wyjątkowej konferencji pod nazwą Strefa Zero. Przez te 9 lat oglądaliśmy jak Bóg poprzez to dzieło pobudza liderów, ludzi Kościoła, a także całe społeczności do zmiany. Widzieliśmy jak ludzie są podnoszeni przez Boga z ruin i rozpoczynają niesamowitą podróż w wizji i misji którą Bóg ma dla nich! Jesteśmy podekscytowani i wdzięczni Bogu, że już 19-21 czerwca 2020r. zorganizujemy 9 konferencję Strefa Zero! Od samego początku niesiemy przesłanie które zawiera się w trzech słowach:
KOŚCIÓŁ– bo wierzymy, że Kościół jest nadzieją dla świata, a my jesteśmy Kościołem
JEDNOŚĆ– bo wierzymy, że naszą rolą jest zrobić wszystko by Oblubienica była przystrojona i piękna, a nie połamana i porozrywana.
PRZYWÓDZTWO– bo wierzymy, że Bóg szuka i chce przygotować kolejne pokolenia liderów, którzy rozumieją czym jest służebne przywództwo.
Organizacja wydarzenia, które gromadzi 1500-2000 osób wiąże się z dużym obciążeniem finansowy dla nas jako Fundacji i Wspólnoty. Wejściówki pokrywają tylko ok. 50% kosztów organizacji całej konferencji. Przeloty, noclegi dla zaproszonych mówców, nagłośnienie , oświetlenie, catering, wynajem obiektu to tylko niewielka część tego za co musimy zapłacić.
Wierzymy, że skoro Bóg wezwał nas byśmy organizowali to wydarzenie, to również ma zasoby by pokryć wszelkie koszty z nim związane.
W drugim tygodniu sierpnia, siedziba naszej fundacji została okradziona.
W związku z tym ponieśliśmy spore straty finansowe.Do tej pory większość naszych działań jak m.in. utrzymanie lokali, zakup sprzętów, podróże misyjne były finansowane z darowizn członków wspólnoty Metanoia oraz darczyńców.
Kradzież, która niedawno miała miejsce znacznie nadszarpnęła nasz budżet i postawiła nas przed kolejnym wyzwaniem finansowym.

Do tej pory nigdy nie udało nam się dopiąć konferencji ze sprzedaży samych biletów.

Dlatego dzisiaj pragniemy prosić Was o wsparcie.
Jeśli bliskie jest Ci to co robimy, jeżeli chcesz wesprzeć nasze działania – prosimy o pomoc.

Dziel się, udostępniaj, lajkuj! 😉

© 2023 Metanoia