Blog

Spot gotowy! I coś jeszcze…
16 maja 2014 | News, video

Spot gotowy! I coś jeszcze…

Prace nad spotem zostały ukończone! Wiele godzin wspólnej pracy, motywacji, rozmów i na samym końcu wiele godzin montażu. Nie było to lekkie jarzmo ale słodkie, bo widzieliśmy kierunek i cel dla którego pracujemy nad spotem i nie tylko. Poprawki, konsultacje , starania o licencję muzyczną Hillsong Music Publishing ale osiągnęliśmy zamierzony cel. Szczyt zdobyty! 🙂 Film znajdziecie w dziale media.

Chciałem podzielić się tym co rodzi się w moim sercu i w mojej głowie.

Przygotowania do Strefy Zero 2014 trwają już od kilku dobrych miesięcy choć efekty tych prac mogliście zobaczyć znacznie później. Jednak już w październiku prowadziliśmy rozmowy, dyskutowaliśmy i szukaliśmy pomysłów, by to wydarzenie było jak najbardziej spójne pod względem identyfikacji wizualnej i treści jakie niesie za sobą. Widząc zaangażowanie i pracę ludzi od środka jestem pełen podziwu i zachwytu. Najbardziej cieszy mnie, że postawa „jakoś to będzie” , postawa bylejakości jest obca nie tylko dla teamu kreatywnego Metanoi ale całej ekipy pracującej nad wydarzeniem. To były miesiące „siania we łzach”, czasem były nerwy, czasem stresowaliśmy się ale byliśmy w tym razem, każdy „żywym kamieniem” tej budowli. Dla mnie bycie liderem tej Wspólnoty jest wielkim przywilejem , a najbardziej dostrzegam to wtedy gdy widzę jak wiele serca ludzi wkładają w tą pracę. Czasem powtarzam to jak nakręcony: „jeśli chcesz wychować wielkiego lidera, to musisz go szkolić na gracza zespołowego”. Dlaczego? Bo widzę i mogę tego doświadczać, że  za skutecznymi Wspólnotami i służbami stoją skuteczne zespoły. Mógłbym być najbardziej charyzmatycznym i mądrym liderem jakiego ziemia nosiła ale bez tego teamu nie zrobiłbym zbyt dużo 🙂 Jestem dumny i podekscytowany tym co za nami i tym co przed nami!

W świat poszły już foldery (ok. 5000 sztuk) , plakaty, jest strona internetowa z całym morzem informacji! Mamy patronaty, partnerów, muzycy przygotowują uwielbienie, team kreatywny dba o wystrój, team organizacyjny o catering, hotele, księgarnie itd itd. To wszystko nie mogłoby mieć miejsca gdyby nie ludzie! Konferencja nie miałaby sensu gdyby Bóg nie poruszył naszych serc.

Chcę Cię zachęcić do udziału w tym wydarzeniu już dzisiaj! Bądź częścią czegoś niesamowitego! Wierzymy, że konferencja Strefa Zero 2014 jest takim wydarzeniem i każdy wyjdzie z niej poruszony, zainspirowany i zachęcony!  Do zobaczenia 21 czerwca w Chrzanowie!

                                                                                                                                                Lider Wspólnoty Metanoia
                                                                                                                                                Krzysiek Demczuk

Dziel się, udostępniaj, lajkuj! 😉

© 2023 Metanoia